סגרו פנייה
צרו עימנו קשר
icon headphone
חייגו עכשיו
03-5050580

השאירו פנייתכם

ואחזור אליכם בהקדם

מועדון המנויים בריזה קלאב

קאנטרי חולון – בילוי לכל יום בשבוע
הורים רבים מחפשים אחר חוגים ופעילויות מעשירות וחווייתיות לילדים שלהם, אך מדובר מבחינתם במשימה מורכבת ולא פשוטה – אשר דורשת ריצות והסעות ממקום למקום, מה שלא תמיד משתלב בהרמוניה עם שעות העבודה.


חדרי כושר בחולון – חשיבותו של אימון נכון
יש לא מעט אנשים אשר מקבלים החלטה להירשם לחדר כושר אך רבים מהם לא באמת מצליחים להתמיד ומה שקורה זה שהם משלמים לשווא עבור מינוי שאינו מנוצל בפועל.


קאנטרי חולון – הפתרון המושלם לחוגים לילדים
רוב ההורים מעוניינים שילדיהם ישתתפו בחוגי העשרה שונים – חוגים שגם יטמנו בחובם ערך מוסף עבור הילדים וגם יהיו מהנים וחווייתיים.


חדרי כושר בחולון – כושר, הנאה וחוויה
אורח חיים בריא, הוא נכון לא רק עבור גוף בריא, אלא גם עבור נפש בריאה ואיכות חיים גבוהה יותר.


קאנטרי חולון – קבלת ההחלטות הנכונות
קאנטרי מהוה כמקום בילוי מועדף על אנשים בקשת רחבה של גילאים – החל מילדים צעירים ועד לבני גיל הזהב. קאנטרי מציע לרוב פעילויות מגוונות וחווייתיות ובין היתר: חוגים לכל הגילאים, בריכות שחייה, מועדון כושר, הפעלות ופעילויות מיוחדות לכל הגילאים.


מועדוני כושר בחולון – איך ליהנות מאימון חווייתי ומהנה?
יש לא מעט אנשים אשר שילמו על מנוי שנתי בחדר כושר והגיעו להתאמן רק פעמים בודדות. חלק גדול מאותם אנשים אומנם רוצה לחזור להתאמן, אבל אולי חושש ששוב הוא ייכשל בכל מה שקשור להתמדה.


מועדון בריזה – המקום המושלם לבילוי לכל גיל
החופשה כבר ממש מאחורי הדלת. עוד ימים לא רבים, אנחנו נמצא את עצמינו קמים בבוקר כשסבבינו ילדים משועממים מחפשים תעסוקה ורוצים לשמוע 'לאן נוסעים היום'?


קאנטרי חולון לכל המשפחה
בתקופת הקורונה, ישראלים רבים ישבו בבית ופחות השקיעו בפעילות גופנית שגרתית. גם הרגלי התזונה של רבים לא היו בהכרח הבריאים ביותר, והדבר הוביל לעלייה של רבים במשקל וגם להפחתה ביכולת הכושר הגופני.


מועדוני כושר בחולון לשיפור אורח החיים
שמירה על אורח חיים בריא היא לא רק סיסמה ריקה שנועדה לגרום לנו רגשות אשם. להיפך, שמירה על אורח חיים בריא היא דבר חשוב ביותר ובהחלט אפשרי.


קאנטרי חולון - לכל אחד חוג
הילדים בכל השנים גדלו וקבלו את ההשכלה הבסיסית שלהם בבית הספר. למעשה שם לומדים את המקצועות השונים, רוכשים כישורי חיים, לומדים אינטראקציה חברתית מהי ולמעשה ההשכלה הנרכשת באה בעיקר משם


sport club
אין חולק על כך כי הילדים של היום זזים יותר מידי מעט ויותר מידי לאט. ממש אי אפשר להשוות את הפעילות הספורטיבית שאנחנו ההורים עשינו בגיל שלהם לבין הפעילות שלהם.


מועדוני כושר בחולון מציגים – טיפים לעבודה נכונה עם משקולות
בעזרת עבודה עם משקולות, ניתן לבנות את הגוף, לבנות מסת שריר, לשפר את היציבה וגם להשיג חיטוב מהודק. אבל קל מאוד ליפול למלכודות של עבודה שגויה עם משקלים לא מתאימים. או טעויות בביצוע סטים או מאמץ יתר. רצינו לבדוק עם מועדוני כושר בחולון אילו טיפים יכולים לעזור


חוגים לנוער: כל הסיבות להזיז את הגוף!
במועדון הספורט בריזה מגוון רחב של מתקני ספורט, כושר, חוגים ובריכות. המגוון הרב של חוגים לנוער מאפשר לכל אחד להתחבר לפחות לפעילות אחת, אם לא יותר מזה. בין היתר, מתקיימים במקום חוגים להתעמלות, חוגי שחיה, אקרובטיקה, קט רגל, קרטה, ספינינג, פעילויות של ריקוד כ


לצאת מהבית בקלות עם מועדוני כושר בחולון
שגרת החיים של רובנו היא בית- עבודה- קניות וסידורים- בית. זו שגרה שכוללת בתוכה הרבה התרוצצות אך ללא פעילות גופנית אמיתית שמיטיבה איתנו. בשנים האחרונות עלתה המודעות לבריאות ולהשפעה החיובית של הספורט ופעילות גופנית לסוגיה על הבריאות שלנו- פיזית וגם נפשית ועד


חוגים חולון לכל הגילאים
אם נציץ לרגע לבתים רבים בישראל נראה תמונה שחוזרת על עצמה: ילדים וגם מבוגרים מול מסך כלשהו בין אם טלוויזיה, מחשב וכמובן האח הצעיר והקטן שגונב את ההצגה – הנייד. אי אפשר כמובן להימנע מזמן מסויים מול המסכים, במיוחד הנייד. הילדים נולדו לתוך זה והמבוגרים לגמרי


חוגים לילדים בחולון מעשירים, מרתקים, מקפיצים
שפע של חוגים בעיר, חלקם מתקיים לא רחוק מביתכם. אך חוץ מהעניין של זמינות, כדאי לשים את האצבע על השאלה, איך בעצם כדאי לבחור את החוג המתאים. אז אם ברור לכם כי חוגים לילדים בחולון יועילו ויפתחו את הילד או הילדה שלכם, כעת נסביר איך לבחור את החוגים הנכונים במוע