סגרו פנייה
צרו עימנו קשר
icon headphone
חייגו עכשיו
03-5050580

השאירו פנייתכם

ואחזור אליכם בהקדם

מה חדש במועדון
חדש חוג שחמט
09/02/2020
חדש בבריזה חוגים לילדים ולמבוגרים ! חוג שחמט ימים ראשון+ שלישי ילדים (מגיל 5) 16:45-17:45 מתקדמים (כולל מבוגרים) 17:45-19:15 אולם תרבות
קרא עוד
מה חדש במועדון
חדש חוג טניס שולחן
09/02/2020
חוג טניס שולחן! ימים שני וחמישי ילדים (9-14) 19:00-19:45 מבוגרים ( 15+) 19:45-20:30 מתחם הבריכה
קרא עוד
מה חדש במועדון
מתנה לגוף ולנפש
13/12/2019
מצטרפים למנוי בבריזה מבצע חם !!! 03-5050580
קרא עוד
מה חדש במועדון
מבצע חבר מביא חבר
05/06/2019
ממליצים לחבר להירשם למנוי בבריזה ומקבלים מתנה!
קרא עוד
מה חדש במועדון
חוג ברידג למתחילים מהיסוד
14/01/2020
עקב הביקוש... קיבלתם ! חוג ברידג' מתחילים מהיסוד במיוחד עבור מנויי בריזה 14.1.20 בין השעות 10:00-11:30 עם יצחק :-) *הכניסה חופשית למנויים , אין צורך ברישום מראש
קרא עוד
מה חדש במועדון
סדנת תיפוף לילדי בריזה
25/01/2020
בואו להנות ולתופף יחד עם אוריאל יום שבת 25.1 בשעה 12:30 אולם החוגים מתאים לגילאים 5+ הכניסה חופשית למנויים :-)
קרא עוד
מה חדש במועדון
סדנת יצירה לילדים
08/02/2020
טו בשבט הגיע ... זמן ליצירה ! ילדי בריזה הנכם מוזמנים ליצור להנות לכבוד החג עם עירית המדהימה יום שבת 8.2.19 , שעה 12:30 , אולם גדול מבנה חיצוני הכניסה חופישת למנויים
קרא עוד
מה חדש במועדון
הצגה לילדים- תאטרון קרן אור
22/02/2020
תרבות לילדי בריזה > הצגת תאטרון ! " הבית בקצה החורשה " מציגים : תאטרון קרן אור יום שבת 22.2 בשעה 12:30 באולם החוגים הכניסה חופשית למנויים :-)
קרא עוד
מה חדש במועדון
סדנת יצירה לילדים
07/03/2020
חג פורים שמח ! ילדי בריזה , הנכם מוזמנים לסדנת יצירה חגיגית עם עירית 7.3.20 | 12:30 | אולם גדול נשמח לראותכם , הכניסה חופשית למנויים :-)
קרא עוד
מה חדש במועדון
בינגו לילדי בריזה
21/03/2020
בינגווווווו :-) ילדי בריזה הנכם מוזמנים לבינגו היתולי הפעלה מוסיקלית מרתקת לכל המשפחה , שילוב חידון טריוויה משחקי קהל ופרסים ! 21.3.20 |12:30 | אולם חוגים הכניסה חופשית למנויים :-)
קרא עוד
מה חדש במועדון
טברנה בבריזה
14/03/2020
טברנה מסתובבת למנויי בריזה עם הזמר שלומי עמיאל 14.3 בשעה 20:30 *ניתן להביא כיבוד ושתייה
קרא עוד

חוגי מבוגרים

חוגי מבוגרים בוקר וערב

♥משתדלים לעדכן אתכם!>
שינויים / החלפות שינויים
 -
חודש פבו  לחצו כאן 

חוג ספינינג:יש להגיע כ-10 דק לפי החוג על מנת להירשם מול הסדרן.
הלבוש הינו ספורטיבי +מגבת+ בקבוק מים

להשתתפות באימוני הרצועות מותנים במילוי שאלון רפואי וחתימה על הצהרת בריאות

 


 

 

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
ויניוגה
אלה נוביקוב
16:00-16:50
פילאטיס
שרית בכוח
08:15-09:00
"בוקר טוב בריזה"
אלה נוביקוב
08:00-09:00
התעמולות בריאותית
08:10-8:55
פילאטיס
08:00-08:45
בוקר בתנועה
07:10-07:55
ויניוגה
אלה נוביקוב
17:00-17:50
ברידג' מתחילים
ניסים
08:30-10:00
ספיניג
יהודה שפיר
08:15-09:15
אימון היט
08:15-9:00
פאוור טריינינג
08:15-09:00
עיצוב דינאמי
08:00-08:45
ויניוגה
אלה נוביקוב
18:00-18:50
עיצוב הגוף
רויטל מדיאל
08:40-09:25
ברידג' בינוניים
יצחק טילוביץ
08:30-10:00
בריגהו יוגה
08:30-9:20
בריגהו יוגה
08:30-10:00
אימון רצועות
08:30-09:15
עיצוב דינאמי
יפעת לויאן
18:30-19:15
פילאטיס
אניטה זוהר
09:15-10:00
התעמלות בונה עצם
איריס נגר
09:10-09:55
ברידג' בינוניים
08:30-10:00
ברידג' מתחילים
08:30-10:00
צ'יוגה מדיטציה
08:30-09:30
היט
יפעת לויאן
19:15-20:00
פילאטיס
רויטל מדיאל
09:30-10:15
עיצוב דינאמי
רויטל מדיאל
09:20-10:05
התעמלות בריאותית
09:00-9:45
התעמלות כסאות
09:00-09:45
ספינינג
08:30-09:30
ספיניג
שיראל כדורי
19:15-20:15
עיצוב הגוף
אניטה זוהר
10:05-10:50
התעמלות כסאות
איריס נגר
10:00-10:45
אימון אינטרוולים
09:05-09:50
עיצוב הגוף
09:10-09:55
התעמלות בונה עצם
08:50-09:35
בריזומבה
שרית בכוח
19:20-20:05
מחול מזרחי
נאוה אהרוני
10:30-11:15
טוטאל פיטנס
יעל בוקאי
10:00-10:45
עיצוב הגוף
09:55-10:40
התעמלות בריאותית
09:10-09:55
אימון רצועות
09:15-10:00
קט רגל
גיל 25+
19:30-21:30
התעמלות במים
רויטל מדיאל
10:30-11:15
קור פיטנס
רויטל מדיאל
10:10-10:55
מחול מזרחי
10:00-10:45
עיצוב דינאמי
10:00-10:45
יוגה
09:35-11:05
ויניוגה
מיטל גרוסי
20:00-21:30
התעמלות בונה עצם
טלי מוסרי
11:15-12:00
ברידג' מתחילים מהיסוד
יצחק טילוביץ
10:00-11:30
ברידג' משחק מודרך
10:00-11:30
פילאטיס
10:00-10:45
התעמלות בונה עצם
09:40-10:25
בודי שייפ
יפעת לויאן
20:10-20:55
ויניוגה
תמר ברונר
11:30-12:20
התעמלות כסאות
איריס נגר
10:50-11:35
תרפיה בתנועה
10:50-12:20
ברידג' מתקדמים
10:00-11:30
פאוור ביט 
10:15-11:00
אומנות לחימה משולבת
לאון אליעזר
20:15-21:15
מחול מזרחי
נאוה אהרוני
17:30-18:15
התעמלות במים
יעל בוקאי
11:00-11:45
פלדנקרייז
10:55-11:40
זומבה
10:50-11:35
פלדקרייז
10:35-11:20
אימון רצועות
ג'ני סמירנוב
20:15-21:00
אימון איטנרוואלים
יעל בוקאי
18:30-19:15
התעמלות בונה עצם
שרית בכוח
11:10-11:55
התעמלות במים
11:45-12:30
התעמלות בונה עצם
11:00-11:45
התעמלות במים
11:30-12:15
אימון רצועות
ג'ני סמירנוב
21:00-21:45
התעמלות בונה עצם
איריס נגר
19:00-19:45
מחול מזרחי
שיר זרחיאני
18:10-18:55
ויניוגה
17:00-17:50
התעמלות במים
11:00-11:45
כדורסל
14:00-15:30
  עיצוב  הגוף
יעל בוקאי
19:20-20:05
פלדנקרייז
זאק ואזר
18:50-19:35
ויניוגה
18:00-18:50
פילאטיס
18:10-18:55
זומבה
14:30-15:15
  קט רגל
25+
19:30-21:30
תקפיה בתנועה
שיר זרחיאני
19:00-19:45
התעמלות בונה עצם
18:30-19:15
ספינינג
18:15-19:15
קיק בוקס
14:30-15:15
  ספיניג
צחי ברנס
19:30-20:30
קט רגל
25+
19:30-21:30
זומבה
19:00-19:45
התעמלות בונה עצם
19:00-19:45
מתיחות וחיזוק שרירי הבטן
15:20-16:05
  ברידנג' מתחילים
ניסים אלפנדרי
20:00-21:30
פילאטיס
רויטל מדיאל
19:45-20:30
פילאטיס
19:20-20:05
זומבה
19:00-19:45
כדורסל
15:30-17:30
  פילאטיס
איריס נגר
20:10-20:55
ברידנג' מתקדמים
ניסים אלפנדרי
19:45-22:00
ספינינג
19:30-20:30
קט רגל
19:30-21:30
קט רגל
15:30-17:30
  אירובי פיטנס
חן איצקוביץ
20:15-21:00
עיצוב דינאמי
יקירה רוזנברג
19:50-20:35
קט רגל
19:30-21:30
ג'יג'יטסו בראזילאי
20:00-21:30
 
  ריקודי עם בינוניים
מתקדמים
כרמלה שלמה
20:00-01:00
אומנות לחימה משולבת
לאון אליעזר
20:00-21:00
ברגיהו יוגה
20:00-21:30
קיק בוקס
20:00-20:45
 
    מתיחות וחיזוק שרירי הבטן
רויטל מדיאל
20:35-21:20
אימון רצועות
20:00-20:45
עיצוב דינאמי
20:45-21:30
 
    קיק בוקס
אולגה ספירין
20:40-21:25
אימון רצועות
20:45-21:30
ריקודי עם בינוניים ומתקדמים
20:00-01:00
 
    זומבה
נילטון קוניה
20:40-21:25
ריקודי עם מתחילים
20:15-21:15
ריקודי עם מתחילים מהיסוד
20:30-22:00
 
    בוט קאמפ
אולגה ספירין
21:30-22:15
ריקודי מעגלים
21:15-24:00