סגרו פנייה
צרו עימנו קשר
icon headphone
חייגו עכשיו
03-5050580

השאירו פנייתכם

ואחזור אליכם בהקדם

מה חדש במועדון
מתחילים לחזור לכושר
07/05/2020
רשת GO-ON : בריזה, ימית, נפשונית שמחים להודיעכם כי החל מיום ראשון 10/5/20 ייפתח בשלב זה חדר הכושר בלבד במועדון "בריזה" (רחוב אורנה פורת).
קרא עוד
מה חדש במועדון
חוזרים לשגרה חדשה ובטוחה עם רשת GO ON!
25/05/2020
אנו שמחים לבשר לכם על הפתיחה המחודשת של הבריכות ואולמות הכושר בימית ובבריזה החל מה- 27/5/2020. לאחר שנפגשנו באימוני אונליין, שמחים לחזור בהדרגה לאימונים עם צוות המדריכים שלנו החל מה-1/06/2020. אנחנו מוכנים וערוכים. נמשיך לעדכן.
קרא עוד

חוגי מבוגרים

חוגי מבוגרים בוקר וערב

 

♥משתדלים לעדכן אתכם!>
שינויים / החלפות שינויים -
חודש מרץ לחצו כאן 

חוג ספינינג:יש להגיע כ-10 דק לפי החוג על מנת להירשם מול הסדרן.
הלבוש הינו ספורטיבי +מגבת+ בקבוק מים

להשתתפות באימוני הרצועות מותנים במילוי שאלון רפואי וחתימה על הצהרת בריאות

 

לסבב מדרכים בשבתות לחץ כאן | לסבב ספינינג בשבתות לחץ כאן | טבלאות החוגים כתמונה לחץ כאן 

 

מבנה חיצוני אולם כדול  |  אולם תרבות   |  אולם חוגים   |  מבנה חיצוני,אולם תחתון   |  אולם ספינינג   |  מגרש כדורגל, דשא   |  בריכת שחייה   |  מבנה חיצוני אולם אליון

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
ויניוגה
אלה נוביקוב
16:00-16:50
פילאטיס
שרית בכוח
08:15-09:00
"בוקר טוב בריזה"
אלה נוביקוב
08:00-09:00
התעמולות בריאותית
אמי ברנהיימר

08:10-8:55
פילאטיס
איריס נגר

08:00-08:45
בוקר בתנועה
אורלי גואטה

07:10-07:55
ויניוגה
אלה נוביקוב
17:00-17:50


ברידג' מתחילים
ניסים
08:30-10:00

ספיניג
יהודה שפיר
08:15-09:15
אימון היט
יעל בוקאי

08:15-9:00

פאוור טריינינג
רויטל מדיאל

08:15-09:00

עיצוב דינאמי
אורלי גואטה

08:00-08:45

פאוור טריינינג
רויטל מדיאל
08:30-09:15
ויניוגה
אלה נוביקוב
18:00-18:50
עיצוב הגוף
רויטל מדיאל
08:40-09:25
ברידג' בינוניים
יצחק טילוביץ
08:30-10:00
בריגהו יוגה
מיטל גרוסי

08:30-9:20
בריגהו יוגה
מיטל גרוסי

08:30-10:00
אימון רצועות
אמי ברנהיימר

08:30-09:15
עיצוב דינאמי
יפעת לויאן
18:30-19:15
פילאטיס
אניטה זוהר
09:15-10:00
התעמלות בונה עצם
איריס נגר
09:10-09:55
ברידג' בינוניים
פרנקה סגל

08:30-10:00
ברידג' מתחילים
ניסים אלפנדרי

08:30-10:00
צ'יוגה מדיטציה
עופר גבעתי

08:30-09:30
היט
יפעת לויאן
19:15-20:00
פילאטיס
רויטל מדיאל
09:30-10:15
עיצוב דינאמי
רויטל מדיאל
09:20-10:05
התעמלות בריאותית
אמי ברנהיימר

09:00-9:45
התעמלות כסאות
איריס נגר

09:00-09:45
ספינינג
עדן

08:30-09:30
ספיניג
שיראל כדורי
19:15-20:15
עיצוב הגוף
אניטה זוהר
10:05-10:50
התעמלות כסאות
איריס נגר
10:00-10:45
אימון אינטרוולים
יעל בוקאי

09:05-09:50
עיצוב הגוף
רויטל מדיאל

09:10-09:55
התעמלות בונה עצם
איריס נגר

08:50-09:35
בריזומבה
שרית בכוח

19:20-20:05
מחול מזרחי
נאוה אהרוני
10:30-11:15
טוטאל פיטנס
יעל בוקאי
10:00-10:45
עיצוב הגוף
יעל בוקאי

09:55-10:40
התעמלות בריאותית
יפעת לויאן

09:10-09:55
אימון רצועות
אמי ברנהיימר

09:15-10:00
קט רגל
גיל 25+
19:30-21:30
התעמלות במים
רויטל מדיאל
10:30-11:15
קור פיטנס
רויטל מדיאל
10:10-10:55
מחול מזרחי
נאוה 
אהרוני

10:00-10:45
עיצוב דינאמי
יפעת לויאן

10:00-10:45
יוגה
שושי זעפרני

09:35-11:05
ויניוגה
מיטל גרוסי
20:00-21:30
התעמלות בונה עצם
טלי מוסרי
11:15-12:00
ברידג' מתחילים מהיסוד
יצחק טילוביץ
10:00-11:30
ברידג' משחק מודרך
פרנקה סגל

10:00-11:30
פילאטיס
רויטל מדיאל

10:00-10:45
התעמלות בונה עצם
איריס נגר

09:40-10:25
בודי שייפ
יפעת לויאן
20:10-20:55
ויניוגה
תמר ברונר
11:30-12:20
התעמלות כסאות
איריס נגר
10:50-11:35
תרפיה בתנועה
שיר זרחיאני

10:50-12:20
ברידג' מתקדמים
ניסים אלפנדרי

10:00-11:30
פאוור ביט
ליאור 
פייגין
10:15-11:00
אומנות לחימה משולבת
לאון אליעזר
20:15-21:15
מחול מזרחי
נאוה אהרוני
17:30-18:15
התעמלות במים
יעל בוקאי
11:00-11:45
פלדנקרייז
ג'אק

10:55-11:40
זומבה
ליאת כהן

10:50-11:35
פלדקרייז
ג'אק
10:35-11:20
אימון רצועות
ג'ני סמירנוב
20:15-21:00
אימון איטנרוואלים
יעל בוקאי
18:30-19:15
התעמלות בונה עצם
שרית בכוח
11:10-11:55
התעמלות במים
רויטל מדיאל

11:45-12:30
התעמלות בונה עצם
טלי מוסרי

11:00-11:45
התעמלות במים
רויטל מדיאל

11:30-12:15
אימון רצועות
ג'ני סמירנוב
21:00-21:45
התעמלות בונה עצם
איריס נגר
19:00-19:45
מחול מזרחי
שיר זרחיאני
18:10-18:55
ויניוגה
תמי ברנהיימר

17:00-17:50
התעמלות במים
אמי ברנהיימר

11:00-11:45
כדורסל
פ.חופשית

גילאים 12-20
14:00-15:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עיצוב  הגוף
יעל בוקאי
19:20-20:05
פלדנקרייז
זאק ואזר
18:50-19:35
ויניוגה
תמי ברנהיימר

18:00-18:50
פילאטיס
איריס נגר

18:10-18:55
זומבה
גילטון

14:30-15:15
קט רגל
25+
19:30-21:30
תקפיה בתנועה
שיר זרחיאני
19:00-19:45
התעמלות בונה עצם
רויטל מדיאל

18:30-19:15
ספינינג
יהודה שפיר

18:15-19:15
קיק בוקס
שובל כהן

14:30-15:15
ספיניג
צחי ברנס
19:30-20:30
קט רגל
25+
19:30-21:30
זומבה
יקירה רוזנברג

19:00-19:45
התעמלות בונה עצם
איריס נגר

19:00-19:45
מתיחות וחיזוק שרירי הבטן
גילטון

15:20-16:05
ברידנג' מתחילים
ניסים אלפנדרי
20:00-21:30
פילאטיס
רויטל מדיאל
19:45-20:30
פילאטיס
רויטל מדיאל

19:20-20:05
זומבה
שנדי

19:00-19:45
כדורסל
פ.חופשית

גילאי 20-45
15:30-17:30
פילאטיס
איריס נגר
20:10-20:55
ברידנג' מתקדמים
ניסים אלפנדרי
19:45-22:00
ספינינג
צחי ברנס

19:30-20:30
קט רגל
פ.חופשית

גיל 25+
19:30-21:30
קט רגל
פ.חופשית

גילאי 25+
15:30-17:30
אירובי פיטנס
חן איצקוביץ
20:15-21:00
עיצוב דינאמי
יקירה רוזנברג
19:50-20:35
קט רגל
פ.חופשי
גיל 25+
19:30-21:30
ג'יג'יטסו בראזילאי
ברק המאירי

20:00-21:30
 
ריקודי עם בינוניים
מתקדמים
כרמלה שלמה
20:00-01:00
אומנות לחימה משולבת
לאון אליעזר
20:00-21:00
ברגיהו יוגה
יפית מאזה

20:00-21:30
קיק בוקס
אולגה ספירין

20:00-20:45
 
 
 
 
 
 
 
 
מתיחות וחיזוק שרירי הבטן
רויטל מדיאל
20:35-21:20
אימון רצועות
יפעת לויאן

20:00-20:45
עיצוב דינאמי
אולגה ספירין

20:45-21:30
קיק בוקס
אולגה ספירין
20:40-21:25
אימון רצועות
יפעת לויאן

20:45-21:30
ריקודי עם בינוניים ומתקדמים
שמעון מרדכי

20:00-01:00
זומבה
נילטון קוניה
20:40-21:25
ריקודי עם מתחילים
מוטי מנחם

20:15-21:15
ריקודי עם מתחילים מהיסוד
ירון מישר 

20:30-22:00
בוט קאמפ
אולגה ספירין
21:30-22:15
ריקודי מעגלים
מוטי מנחם

21:15-24:00