סגרו פנייה
צרו עימנו קשר
icon headphone
חייגו עכשיו
03-5050580

השאירו פנייתכם

ואחזור אליכם בהקדם

חוגים חולון לכל הגילאים

חוגים חולון לכל הגילאים

חוגים בחולון | בריזה Sport Club חולון  | מרכז ספורט למנויים ברשת GO ONאם נציץ לרגע לבתים רבים בישראל נראה תמונה שחוזרת על עצמה: ילדים וגם מבוגרים מול מסך כלשהו בין אם טלוויזיה, מחשב וכמובן האח הצעיר והקטן שגונב את ההצגה – הנייד. אי אפשר

כמובן להימנע מזמן מסויים מול המסכים, במיוחד הנייד. הילדים נולדו לתוך זה והמבוגרים לגמרי נסחפו לעניין. עדיין, יש דרכים להשתחרר קצת מהמסכים ולהיות בפעילות. דרך נהדרת היא חוגים, במיוחד חוגי פעילות גופנית וריקוד בעלי ערך גם מבחינה פיזית וגם נפשית. אם אתם גרים בחולון, חפשו חוגים חולון תוכלו לראות מגוון רחב של חוגים לפעילות גופנית לכל המשפחה.

חוגים חולון למבוגרים- להרגיש חיוניות והנאה

אם אתם מרגישים שאתם ממש צעירים מבפנים, חזקו את עצמכם גם מבחוץ. במסגרת חוגים חולון למבוגרים תמצאו מגוון רחב של חוגים, החל מחוגי זומבה וחוגים דינמיים אחרים שבהם תשפרו משמעותית סיבולת לב ריאה (או במילים אחרות: העליה לקומה רביעית תראה לכם משחק ילדים) דרך חוגים העובדים על כוח כמו רצועות ועד שיעורים רגועים אך בהחלט מאתגרים כמו פילאטיס או יוגה. המשותף לכולם הוא שיפור עצום בתחושה ובמצב הגופני ולא רק אחרי השיעור אלא באופן קבוע (כל עוד תתמידו כמובן...)

חוגים לילדים: לגלות עולמות חדשים

חוגים לילדים הם דרך מוכרת להעביר להם את הזמן בצורה מעניינת יותר ולפתוח אותם לעולמות חדשים. עבור הילדים חוגי ספורט ופעילות גופנית הם משמעותיים מאוד. ילדים זקוקים לדרך להוציא אנרגיות וחוג ספורט הוא דרך נהדרת. כל ילד יכול להתחבר לחוג הספורט או הריקוד המתאים לו, החל מבלט או היפ הופ דרך אקרובטיקה ופילאטיס לילדים ועד קראטה, ג'ודו, קט רגל ועוד. חשוב להעביר לילדים חוג ספורט במידה וברך המתאימות להם, להקפיד לא ליצור עומס מוגזם על הגוף שעדיין מתפתח. לכן, בחוגים לילדים בחולון ישנה הקפדה רבה על מדריך/מורה בעלי ניסיון והכשרה פורמלית מתאימה.

חוגים לילדים או מבוגרים - רק במקום מקצועי

חוגים חולון אפשר למצוא במקומות רבים, כולל מורים פרטיים שפותחים חוג בבית. אין ספק שכאשר הכל נמצא תחת קורת גג אחת: חוגים למבוגרים, ילדים, בריכה, מכון כושר יש לכך ערך מוסף. בריזה קלאב בחולון הוא קאנטרי מוכר בעיר הכולל בתוכו חוגי ספורט וריקוד לילדים ומבוגרים, מכון כושר ובריכות ומעביר גם קייטנות וחוגי שחיה.