סגרו פנייה
צרו עימנו קשר
icon headphone
חייגו עכשיו
03-5050580

השאירו פנייתכם

ואחזור אליכם בהקדם

חוגים

מה קורה בחוגי הספורט שלנו?
מצטרפים למנוי בבריזה ונהנים ממגוון חוגי ספורט וחברה:

פירוט חוגי מבוגרים

התעמלות בריאותית – שיעור מתון לשיפור ופיתוח היכולת והביטחון הגופניים. התרגילים תורמים לשיפור היציבה,גמישות המפרקים וחיזוק השרירים ככלי למניעת כאבים נפוצים.

צ'יוגה מדיטציה – השילוב המושלם בין התנועה והנשימה ולהתפתחות נפשית ורוחנית.

ספינינג – פעילות אירובית מאומצת המתבצעת על אופניים נייחים, בחדר "חשוך" עם מוסיקה סוחפת, בהנחייתו של מדריך מקצועי.

התעמלות בונה עצם – שיטת התעמלות בריאותית וממוקדת המגבירה את תהליכי בניית העצם וע"י כך מגדילה או משמרת את צפיפות העצם.

פלדנקרייז – התעמלות עדינה לשינוי ושיפור יציבת הגוף, היכולת התנועתית, שיווי המשקל, קואורדינציה וגמישות השלד ע"י פיתוח המודעות לגוף.

יוגה – אימון תנוחות היוגה משחרר מלחץ וממתח, היוגה כוללת איחוד בין הגוף מחשבה וחופש של הפרט בכדי להשיג את הבריאות והרגשה טובה.

מחול מזרחי (ריקודי בטן) – שיעור קצבי וסוחף של אמנות המחול הים תיכוני. אתני וחושני. בו משתמשים בתנועה של כל שרירי הגוף.

פילאטיס – שיטת התעמלות שפועלת לחיזוק היציבה, לשליטה על השרירים, להגמשה ותנועתיות תוך דגש על סיבולת שריר וחיזוקו, קואורדינציה, שיווי משקל וריכוז.

מתיחות וחיזוק שרירי בטן – שיעור לשיפור הגמישות, מניעת התכווצויות והארכת השריר.

עיצוב הגוף – עיצוב וחיזוק הגוף דרך עבודת רצפה ועמידה למען שרירי בטן נוקשים, ישבן מוצק, ירכיים צרות וידיים וחזקות וגמישות.

עיצוב דינאמי – שיעור חיזוק אינטנסיבי – תרגילי חיזוק משולבים בתרגילים אירוביים במטרה לשמור על דופק מאמץ ושרפת שומנים, מתאים לכולם.

בוט קאמפ - שיעור שמתמקד בכל שרירי הגוף ונועד לחזק את השרירים ולמצק אותם בעזרת תרגילי חיזוק, כוח מתפרץ ומחזוריים. אם אתם רוצים להוריד כמה קילוגרמים, לחטב את הגוף, לשפר ביצועים בספורט ובעיקר להנות ... בוא לטירונות !!!

אומנויות לחימה – שיעור המשלב מגוון אומנויות לחימה, כגון: ג'ו ג'יטסו מסורתי, קרטה מגע מלא, ג'ודו והגנה עצמית, תוך שילוב היתרונות של כל שיטה בנפרד. שיעור המותאם לכל אחד/ת במטרה לשפר את הביטחון העצמי,המשמעת העצמית ואת חוסנו וחיזוקו של הגוף.

ברידג' – משחק קלפים מלהיב ומרתק מבוסס לקיחות אותו משחקים ארבעה שחקנים המתחלקים לשני זוגות (השיעור בנוי ע"פ רמות).

התעמלות במים – בגיל שבו השרירים כבר אינם גמישים כמו פעם, התעמלות במים עשויה לפתור בעיות רבות ולשמור אותם בכושר שיא, בלי צורך לבצע פעילות אירובית קשה ביבשה.

קיקבוקס – שיעור אירובי אינטנסיבי המשלב תנועות מעולם אומנויות הלחימה, מטרות השיעור, שריפת שומנים, ובמקביל חיזוק כל קבוצות שרירי הגוף עם דגש על שרירי בטן וישבן. מתאים לגברים ולנשים כאחד, מצוין לשחרור

לחצים ואנרגיות שליליות.

התעמלות על כסאות – משלב תרגילים לשיפור מרכיבי הכושר הגופני הכולל חיזוק השלד והשרירים, גמישות והגדלת טווח התנועה במפרקים. הקלה ושיפור בביצוע פעולות יומיומיות ביעלות וללא מאמץ. הפעילות מתבצעת

על כסאות, ובחלקה הקטן בעמידה.

ריקודי עם – ריקודי עם חוויה ישראלית, חוג ריקודי עם מתקיים שלוש בפעמים בשבוע בהדרכת מיטב המרקידים. הלימוד הינו חווייתי, ומתבצע בקבוצות בהתאם לרמות הריקוד של המשתתפים השונים: קבוצת מתחילים, בינויים

ומתקדמים. ניתן להצטרף לכל אחת מהקבוצות בכל עת ואין צורך לחכות לתחילת השנה.

זומבה - שיעור אירובי סוחף המשלב מסיבה ספורטיבית בקצבים דרום אמריקאים מרנגה , קומביה, סמבה, פלמנקו, היפ הופ ועוד.

פיטבול – צורתו העגולה של הכדור מאלצת את הגוף להפעיל בזמן השיעור את השרירים המייצבים של מרכז הגוף ולעבוד על יציבה נכונה, תוך כדי שמירה על שיווי המשקל.

שריפת שומנים – השילוב המושלם, גם אירובי וגם עיצוב וחיטוב! מתמקד בחיזוק שרירים ובסיבולת שריר תוך העלאת הדופק.

תרפיה בתנועה – תנועה טיפולית שמטרתה להכיר את הגוף ומיגבלותיו, מבחינה טיפולית, רוחנית, רפואית ופיזית.

קור פיטנס – שילוב של פעילות אירובית ועיצוב, מתמקד בעיקר בשרירי הליבה (שרירי הבטן וגב תחתון).

בודי שייפ – אימון תחנות המשלב פעילות אירובית ואנאירובית בזמן מוקצב.

פאוורטריינינג – שיעור שמטרתו לשמור על דופק מאמץ גבוה עם תרגילי עיצוב.

אימון רצועות – מדובר בשתי רצועות חזקות במיוחד ובאמצעותן ניתן לבצע מאות תרגילים לקבוצות שרירים שונות תוך חיזוק השרירים המייצבים והתנועתיים כאחד.

אימון היט/אינטרוולים – שיטת אימון מהירה ויעלה בעדינות גבוהה מאוד !! שריפת הקלוריות גבוה מאוד בזמן האימון אך ממשיכה גם לאחר סיום הפעילות.

פירוט חוגי ילדים

יוגה ילדים – בשנים הראשונות בהן הגוף והנפש נבנים ומתעצבים . ישנה חשיבות רבה לתרגול היוגה, היוגה מסייעת לשיפור היציבות הגופנית והנפשית, מסייעת לחיזוק השרירים, עמוד השדרה, משפרת את הגמישות ומאפשרת בניית דימוי עצמי חיובי. כמו כן, היוגה משפרת את יכולת ההקשבה לעצמינו ולסביבה, ומסייעת לבעלי קשיי קשב וריכוז.

התעמלות ילדים – פעילות גופנית מודרכת המקנה לילד ביטחון, פיתוח הקואורדינציה, גמישות, יציבה ואיזון, התמצאות במרחב, פיתוח מיומנויות חברתיות ותקשורתיות תוך הגברת הביטחון העצמי. מפגש שכולו הנאה דרך הגוף, דמיון ותנועה.

התעמלות לגיל הרך – פעילות גופנית מודרכת לחיזוק שרירים ומפרקים, פיתוח שיווי משקל, יכולת תנועה והתמצאות במרחב. הפעלה לצלילי מוסיקה ושימוש בציוד ספורט עשיר ומגוון.

ליווי התפתחותי – שילוב של הנאה ולמידה לקטנטנים ולהורים בליווי מוסיקה ואביזרים שונים. החל מפעילות מוטורית לשיפור והקניית קואורדינציה, הכרת איברי הגוף וביטחון עצמי בשיעורים אלה מפתחים את הגיל הרך מבחינה גופנית, חברתית ומוסיקלית.

ג'אז/ היפ הופ – שיעורי הריקוד מקנים לרקדנים יכולות רבות ומגוונות. השיעורים משפרים את היציבה, מלמדים אותם את רזי הריקוד והופכים אותם לרקדנים טובים יותר ומוכשרים יותר. השיעור משלב אלמנטים של ה"רחוב" ו"היפ הופ" אשר מקנים שיעור חוויתי במיוחד ומהנה.

משחקי כדור – לימוד מיומנויות בסיסיות: טכניקה, שליטה בכדור, מסירה, בעיטה, כדרור והטעיות החוג מתקיים באווירה חברית ונעימה, קיום משחק שוטף, המבוסס על אחריות השחקנים וכבוד הדדי בין כל הקבוצות.

בלט – הבלט הקלאסי בנוי מאוצר תנועות שנלמד ונתרגל במהלך השנה. הטכניקה שמציע הבלט הקלאסי היא הבסיס לסגנונות מחול אחרים. באמצעותה נלמד את התלמידים להניע את גופם תוך שליטה ודיוק. בשיעורים נשים דגש על יציבה נכונה, תיאום בין תנועה וקצב. קואורדינציה וזיכרון תנועתי.

אימוני שחיה – לילדים ונוער היודעים לשחות. שיפור סגנון, שיפור סבולת, פיתוח כושר אירובי ואנאירובי.

הכנה לחדר כושר – חוג המקנה לילדים הרגלי אימון נכון. פיתוח משמעת ומשטר אימון. הכרת טכניקות ביצוע של תרגילים ויצירת בסיס פונקציונאלי שיאפשר מעבר לשלבים מתקדמים יותר לאימון בחדר כושר. והכי חשוב פיתוח ההנאה מעצם העיסוק באימון גופני ועידוד ההשתייכות למסגרת הפעילות.

ספינינג ילדים – רכיבה על "אופני כושר" בסטודיו, באווירה קבוצתית סוחפת בשילוב מוסיקה ותאורה מלהיבה. שורפת מאות קלוריות בשיעור וקצב התקדמות נעשה על פי רמה ויכולת אישית, תוך שליטה על רמת המאמץ בהדרכת מדריכה מיומנת ומקצועית.

זומבה ילדים – שיעור אירובי סוחף. המשלב פעילות אירובית בקצב דרום אמריקאי.

פילאטיס ג'וניור – שיטת התעמלות שפועלת לחיזוק היציבה, שליטה על השרירים, הגמשה ותנועתיות.

הפעלה מוסיקלית לגיל הרך – הפעלה מיוחדת לילדים עם כלי נגינה.

פיט סטיקס קידס – שילוב של זומבה. עיצוב וחיטוב הגוף ההופכים את השיעור למעניין ומאתגר בעזרת מקלות טיפוף.

קרטה/ג'ודו/קפוארה – אומנויות לחימה בגילאים צעירים מקנים לילדים ביטחון עצמי גבוה יחד עם משמעת עצמית המסייעת בתפקודם היום יומי.